| Saturday, July 20, 2019 - شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
منوی اصلی
آمار وبسایت
بازدید امروز : 63
بازدید دیروز : 3071
کل بازدید ها : 4595526
آدرس شما : 54.161.118.57

آمار اوليه كمك مردم استان تهران به جشن نيكوكاري/ تاكنون بيش از 12 ميليارد تومان ثبت شده است

آمار اوليه كمك مردم استان تهران به جشن نيكوكاري/ تاكنون بيش از 12 ميليارد تومان ثبت شده است

مدير كل كميته امداد استان تهران از آمار اوليه كمك هاي مردمي به جشن نيكوكاري در سال 97 خبر داد و گفت: تاكنون بيش از 12 ميليارد تومان كمك به صورت نقدي و غير نقدي ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومي كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران، حميدرضا شيران با بيان اينكه جشن نيكوكاري از ماه ها قبل آغاز شده و همچنان كمك هاي مردمي ادامه دارد، افزود: علاوه بر برگزاري جشن نيكوكاري كه در روزهاي پانزدهم، شانزدهم و هفدهم اسفندماه برگزار شد در قالب هاي ديگري از جمله جشن گلريزان، شوق ديدار و تامين پوشاك شب عيد كودكان نيازمند كه توسط ادارات كميته امداد در سراسر استان برگراز مي شود، كمك هاي مردمي دريافت و در اولين فرصت به دست نيازمندان مي رسد.

وي با اشاره به اينكه جشن نيكوكاري امسال با شعار عيدي براي همه برگزار شد، ادامه داد: توزيع كمك هاي مردمي بين نيازمندان آغاز شده است و تلاش مي كنيم تا پايان سال همه نيازمندان از اين كمك ها بهره مند شوند.

مدير كل كميته امداد استان تهران به خانوارهاي تحت حمايت كميته امداد استان تهران اشاره و بيان كرد: هم اكنون 70 هزار خانوار با جمعيت 130 هزار نفري از خدمات كميته امداد استان تهران بهره مند مي شوند.

شيران ضمن تشكر و قدرداني از حضور چشمگير مردم در جشن نيكوكاري امسال ادامه داد: كمك هاي مردمي نسبت به آمار اوليه سال گذشته بيش از 41 درصد رشد داشته است.

وي ضمن دعوت از خيران و نيكوكاران براي كمك به نيازمندان به ويژه تامين پوشاك شب عيد كودكان نيازمند گفت: خيران و مردم نوع دوست مي‌توانند با استفاده از كد دستوري #۰۲۱*۸۸۷۷* و تلفن ثابت ٧٣۵۵ كمك‌هاي خود را در اختيار كميته امداد قرار دهند.

 انتهاي پيام

 

تعداد بازدید : 894
نویسنده : معصومه رحمانی
تاریخ انتشار : 97/12/22